کد خبر: 52964
|
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۳:۵۴
یک منبع آگاه اعلام کرد:

آنگونه که عنوان شده، تصاویر اصابت موشک های ایرانی به مقر و مواضع تروریست ها در دیر الزور که شب گذشته مورد هدف حمله موشکی قرار گرفته است، امروز ساعت 14 از طریق اخبار سراسری به نمایش گذاشته خواهد شد تا نشان دهد پاسخ جمهوری اسلامی ایران به ترقه بازی تروریست های تکفیری در تهران چه بوده است.

شب گذشته بود که در پی حملات تروریستی کور مزدوران گروهک تروریستی داعش به حرم مطهر امام خمینی (ره) و ساختمان اداری مجلس شورای اسلامی و شهادت 18 تن از هموطنان مان؛ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از طریق 6 موشک بالستیک میان برد، مقر تروریست های داعش را در منطقه دیرالزور سوریه هدف قرار داد.

به گزارش «ناب نامه»، گروهک تروریستی داعش که در پی شکست های پی در پی ۲ماه گذشته در موصل، رقه، حمص، حلب و حماه، تمام نیروها و تجهیزات خود را به استان دیرالزور منتقل کرده بود؛ مورد حمله موشکی جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت؛ مساله ای که با شناسایی دقیق صورت گرفته از مقر نیروهای این گروهک تروریستی احتمالا منجر به هلاک شمار زیادی از تروریست ها شده و بسیاری از تجهیزات آنها را نابود ساخته است.

آنطور که در سخنان مقامات ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آمده است، هر 6 موشک شلیک شده که از نوع ذوالفقار و با برد تقریبی 800 کیلومتر است؛ به اهداف پیش بینی شده اصابت کرده و خسارات سنگینی به تروریست ها وارد ساخته است. این موشک ها بر خلاف آنچه برخی رسانه های غربی منعکس کرده اند، از نوع میان برد بود و جزو موشک های بالستیک دوربرد از خانواده شهاب، سجیل یا عاشورا نبوده است؛ چرا که این موشک ها برای اهدافی با برد بالای 2 هزار کیلومتر مورد استفاده قرار می گیرد.

بر اساس آنچه فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفته «موشک‌ها از ایران (مناطقی در کرمانشاه و کردستان) شلیک شده و با عبور از آسمان عراق و در سوریه و بر سر تروریست ها، مقرها و تجهیزات آنان فرود آمده است.

آنطور که «سردار امیرعلی حاجی‌زاده» گفته، تمامی موشک های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به اهداف تعیین شده اصابت کرده است. در اطراف دیرالزور پایگاه‌های فرماندهی، مراکز ساخت و تولید خودروهای انتحاری و مراکز تجمع آنها توسط موشک‌های میانبرد مورد هدف قرار گرفت.

وی تاکید کرده است که «شناسایی و احاطه اطلاعاتی این تروریست‌ها به خودی خود یک دنیا مسئله است و شلیک این موشک‌ها از فاصله 700 کیلومتری و نشاندن روی یک ساختمان کوچک، خودش یک پیام است و آنها می‌فهمند عیار ایرانی‌ها کجاست. »

بلافاصله پس از شلیک موشک های بالستیک و میان برد ایران به مقر تروریست های تکفیری، پهپادهایی (هواپیماهای بدون سرنشین ایرانی) که از اطراف دمشق به پرواز درآمده بودند، بر فراز دیرالزور اصابت‌ها را به صورت همزمان برای ما در ایران مخابره می‌کردند.

حالا یک منبع آگاه در گفت و گو با خبرنگار «تابناک» گفته که این تصاویر هم اکنون به ایران رسیده است و قرار است تصاویر اصابت 6 موشک ایرانی به مواضع و مقرهای تروریست ها در دیرالزور برای مردم ایران و جهان به نمایش گذاشته شود.

آنگونه که عنوان شده، تصاویر اصابت موشک های ایرانی به مقر و مواضع تروریست ها در دیر الزور که شب گذشته مورد هدف حمله موشکی قرار گرفته است، امروز ساعت 14 از طریق اخبار سراسری به نمایش گذاشته خواهد شد تا نشان دهد پاسخ جمهوری اسلامی ایران به ترقه بازی تروریست های تکفیری در تهران چه بوده است.

بر اساس شنیده ها تصمیم گیری برای حمله به مواضع داعش در سوریه با هماهنگی ستاد فرماندهی کل قوا، شورای عالی امنیت ملی و سپاه پاسداران اقلاب اسلامی صورت گرفته است و ایران پس از شناسایی دقیق مقر تروریست ها نسبت به صدور فرمان پرتاب موشک به سمت آنان اقدام کرده است تا دشمن بداند پاسخ کوچکترین تعرض به آب و خاک جمهوری اسلامی تا چه اندازه سخت و سنگین خواهد بود.

شلیک 6 موشک میان برد جمهوری اسلامی ایران به مواضع داعش در حقیقت اولین اقدام فراسرزمینی ایران به حساب می آید که علیه تروریست های تکفیری بود. در حقیقت تصاویری که ساعت 14 امروز از حمله موشکی ایران به مقر تروریست های پخش خواهد شد به ائتلاف علیه داعش که به رهبری آمریکایی ها شکل گرفته است، نشان خواهد داد که راه و رسم مبارزه با تروریسم سیاست بازی بر نمی دارد و اگر اقدامات عملی شبیه آنچه جمهوری اسلامی انجام داده است، صورت بگیرد؛ از بین بردن تروریست ها اینقدر زمان بر نمی شود.


نظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000