کد خبر: 52960
|
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۰

كساني كه در مصاحبه ها مي گويند اصلاح طلبان ليست واحد دارند و دیگران اصلاح طلب نیستند يا اشتباه مي كنند يا بسيار خودخواه هستند.

دبیر حزب ایثارگران انقلاب گفت: كساني كه در مصاحبه ها مي گويند اصلاح طلبان ليست واحد دارند و دیگران اصلاح طلب نیستند يا اشتباه مي كنند يا بسيار خودخواه هستند.

به گزارش ناب نامه سید جمشید اوشال اظهار داشت: حدود یک هفته قبل شخصی مدعی شد که اصلاحات و اصلاح طلبان لیست واحد دارند و لیست هایی که به نام غیر از شورای سیاستگذاری اصلاحات معرفی میشوند اصلاح طلب نیستند!

اوشال که در گفتگو با خبرنگار سیاسی ناب نامه سخن می گفت افزود: در پاسخ به این شخص خود خواه که حرف های غیر اصولی زدند باید گفت:

اصلاحات نگاه تعبدی به شخص یا گروه یا حزب خاصی نیست که دیکته کند چه باید کرد بلکه اصلاحات نگاهی عمیق و هدفمند به اساس و اصل تعالی و عزت کشور و انقلاب برای حفظ اساس کشور از تفرقه و تجزیه و تجاوز و حفظ اساس انقلاب از انحراف برای رسیدن به اهداف والای ان است .

يكي از ويژگي هاي معروف اصلاح طلبان اعتقاد به تكثر آراء، مبارزه با تك صدايي و آزادي انديشه برای تحقق این اهداف است 
و لذا هيچكس حق ندارد بگويد نامزدهای اصلاح طلبان چه كسي است و اجازه ندارد برای احزاب اصلاح طلب معتقد معتدل خط مشی تعین کند و یا در مسیر حرکت ایشان سنگ اندازی نماید !
این خلبان و آزاده دفاع قدس اظهار داشت: طبيعي است كه تصميم عده خاصي در پشت درهاي بسته تحت عنوان "شوراي اصلاح طلبان" يا " شوراي سياست گذاري" نمي تواند يك دستورالعمل نهايي براي همه اصلاح طلبان تلقي شود.
بنابراين كساني كه در مصاحبه ها مي گويند اصلاح طلبان ليست واحد دارند و دیگران اصلاح طلب نیستند يا اشتباه مي كنند يا بسيار خودخواه هستند.در واقع اين افراد اصلاح طلب نيستند و بدنبال اهداف و نیات شکست خورده خود در جبهه اصلاحات هستند که مطمئنا با مقاومت مواجه خواهند شد؟؟ 
چندي پيش در مصاحبه اي خواندم كه دبيركل يكي از احزاب تازه تأسيس گفته است كه اصلاح طلبان، بيش از يك ليست نبايد بدهند!! 
خيلي تعجب كردم از اين همه تناقض در گفتار و رفتار و اين همه فراموشي از رفتارهاي گذشته همين حزب البته با نام سابق خودش!
اوشال در پایان گفت: ما به عنوان كسي كه خيرخواه همه از جمله اين برادر و همفكران ايشان است يادآور مي شويم كه در انتخابات دوره ششم مجلس شوراي اسلامي كه انسجام بيشتر از امروز در ميان اصلاح طلبان حاكم بود و هنوز اصلاح طلبانی که یک شبه ليدر و سخنگو هم پيدا نكرده بودند و شوراي هماهنگي اصلاح طلبان با حضور همه احزاب اصلاح طلب يك ليست جامع و مورد اجماع از نامزدهاي نمايندگي مجلس شوراي اسلامي صادر كرده اما حزب شما يعني حزب مشاركت يك ليست جداگانه داد و هيچكس مدعي نشد كه بايد اصلاح طلبان يك ليست داشته باشند.
بجای اینگونه بازی های کودکانه قدرت طلبی بفکر حفظ اهداف والای اصلاحات باشید .
 


نظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000