کد خبر: 51658
|
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۱۵:۴۸
ازاینکه مردم با فتوشاپ من شاد شدند، خوشحالم و حلال شان می کنم

یکی از اعضا زمانی که عکس های من به صورت متعدد در فضای مجازی منتشر می شد این موضوع را به من یادآور شد که اگر مردم با تو مزاح می کنند دلیل آن این است که برای آنها محبوب هستی و مردم با کسی که دوستش داشته باشند مزاح می کنند.

نائب رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران گفت: پس از انتشار عکس های طنزم از سوی برخی از شهروندان به شدت ناراحت بودم اما تمام منتشرکنندگان این عکس ها را حلال کردم.

به گزارش «ناب نامه» به نقل از تابناک، عضویت در شورای شهر تهران یکی از علایق این دهه ورزشکاران مدال آور و بازنشسته بوده است.هر یک از آنها به واسطه تجربه و تحصیلات خود تلاش کرده اند به پارلمان شهری راه پیدا کرده و پس از آن در کمیسیون های تخصصی عضویت پیدا کرده اند.

شورای شهر تهران اکنون 4 صندلی خود را به ورزشکاران مدال آور و قهرمانان سابق کشور اختصاص داده است. یکی از این کرسی ها، متعلق به کسی است که این روزها حواشی زیادی را پشت سر گذاشته است. عباس جدیدی اگر چه در شورای شهر تهران عضوی فعال به شمار می آید اما این فعال بودن هم گاهی حاشیه هایی را به دنبال داشته است.

جدیدی در رابطه با حضور خود در شورا به عنوان یک ورزشکار گفت: کارنامه تمام اعضای شورای شهر تهران به طور کامل مشخص بوده و مردم می توانند در رابطه با هر عضو قضاوت کنند . عملکرد ما در طول 4 سال گذشته شورای شهر نشان می دهد که چه خدماتی را به شهروندان تهرانی ارائه کرده ایم.

وی با اشاره به قضاوت های عادلانه مردم در رابطه با اعضای شوراها اظهار کرد: خوشبختانه اکنون مردم من را به عنوان یک عضو اثر گذار و فعال در شورای شهر قبول دارند و این را از اظهارنظرهای شهروندان و همچنین صاحب نظران حوزه شهری متوجه شده ام.
هر عضو شورا اگر انگیزه داشته باشد هدف برایش متعالی خواهد شد و من نیز در شرایطی که عمر خود را وقف مردم کرده ام تمام تلاشم این است که در شورای شهر نیز خدمات خوبی به شهروندان ارائه دهم.

نائب رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران افزود:در طول یازده سال حضورم در راس تیم ملی کشتی ایران به عنوان ورزشکار تمام تلاشم این بود که مردم را با کسب مدال خوشحال کنم و اکنون نیز در شورای شهر وظیفه خود می دانم که با اتخاذ تصمیمات مهم برای شهروندان، آنها را از خود راضی نگاه دارم.
قبل از حضورم در شورای شهر تهران به عنوان یک ورزشکار برای بهبود وضعیت ورزشی شهروندان تلاش کرده و در کنار آن فعالیت های اجتماعی مختلفی نیز داشتم.

جدیدی در رابطه با دلایل اعتماد شهروندان تهرانی و رای آنها به اعضای ورزشکار شورای شهر تهران اذعان کرد:اعضای ورزشکار شورای شهر تهران به صورت مستقل در انتخابات حاضر شده و مردم با اعتماد به آنها تشخیص داده اند که این اعضا باید در شورای چهارم شهر تهران حضور داشته باشند.

نائب رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران با اشاره به وضعیت سرانه ورزشی در شهر تهران تصریح کرد:اگر آمار سرانه ورزشی در شهر تهران را به نسبت به 4 سال قبل مورد مقایسه قرار دهیم مشخص خواهد شد که طی این 4 سال اقدامات مناسبی در راستای بهبود وضعیت سرانه ورزش در دستور کار قرار گرفته است.
جدیدی افزود:درحال حاضر در تمام مناطق منطقه شهر تهران شاهد اماکن ورزشی ساخته از سوی شهرداری هستیم و این نشان دهنده آن است که مسئولان شهر تهران نسبت به موضوع ورزش شهروندان دغدغه دارند.

وی در خصوص برخی انتقادات مطرح شده پیرامون عملکرد منفعلانه برخی از اعضای ورزشکار شورای شهر تهران اظهار کرد:اعضای ورزشکار شورای شهر تهران همه از ورزشکاران مطرح کشور به شمار می آیند و نمی توان توانمندی های آنها را کتمان کرد. عملکرد آنها منفعلانه نیست و هر کدام در حد توان خود در راستای بهبود وضعیت شهر اقدام می کنند.

جدیدی در خصوص رای اعضای ورزشکار به روسای شورا گفت:هر یک از اعضا پس از بررسی عملکرد دو کاندیدای ریاست، رای خود را در داخل صندوق انداخته و من نیز از این قاعده مستثنی نبودم.در سال اول حضورم در شورای شهر تهران برای انتخاب رئیس شورا به احمد مسجد جامعی رای دادم اما در سه دوره بعد رای من مهدی چمران بود.

وی در رابطه با دلایل تغییر رای خود برای انتخاب رئیس شورای شهر تهران اظهار کرد:دوست داشتم عملکرد هر دو کاندیدای ریاست را مورد بررسی قرار دهم و در نهایت نیز با تمام احترامی که برای احمد مسجد جامعی قائل بودم در سه دوره شورا به مهدی چمران رای دادم.
من عضو مستقل شورای شهر تهران هستم ودر هیچ لیست و حزبی حضور نداشتم که بخواهم برای انتخاب رئیس از لیست پیروی کنم.

نائب رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران با مقایسه عملکرد مهدی چمران و احمد مسجد جامعی بیان کرد:انتخاب میان مهدی چمران و احمد مسجد جامعی همانند انتخاب دو ورزشکار فینالیست برای کسب مدال است. هر دو این اعضا از سطح بالای مدیریت برخوردار بوده و انتخاب یکی از آنها کار بسیار دشواری به حساب می آید.

نحوه اداره جلسات شورای شهر تهران به ریاست مهدی چمران زبانزد است و وی با تجربه بالایی که در راس پارلمان شهری داشته توانسته خود را در شورای شهر تهران به اثبات برساند.

نائب رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران در خصوص غیبت بیش از اندازه برخی از اعضای شورای شهر تهران در جلسات علنی و غیر علنی گفت:حضور در جلسات شورا احترام به آرای مردم به حساب می آید و اعضا باید بدانند که نظم و انضباط باید در سرلوحه کارهای آنها قرار گیرد.
در طول 4 سال حضورم در شورای شهر حتی یک روز هم به مرخصی نرفتم و این در شرایطی است که هر یک از اعضای شورا می توانند در طول یکسال یک ماه غیبت داشته باشند.
وی با بیان اینکه فعالیت اعضا در شورا تنها به حضور در جلسات علنی و غیر علنی خلاصه نمی شود خاطر نشان کرد:هر یک از اعضا دیدارهای مردمی زیادی را برگزار کرده و من نیز هر دوشنبه در یک منطقه از تهران حاضر و با مردم دیدار می کنم.

جدیدی در رابطه با مبالغ دریافتی خود به عنوان نماینده مردم در شورای شهر تهران بیان کرد: در طول هر ماه دریافتی حدود 4 میلیون و 500 هزار تومان از شورای شهر تهران دارم و این رقم برای اعضا ثابت است.

وی با اشاره به حواشی ایجاد شده پس از عکس یادگاریش با منصور پورحیدری در بستر بیماری گفت:زمانی که منصور پورحیدری بیمار بود برای ملاقات با وی در بیمارستان حاضر شدم و پس از انداختن عکس یادگاری با وی حاشیه ها یکی پس از دیگری به سراغ من آمد.
نائب رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران با بیان اینکه روزهای اول پس از فتوشاپ عکسهایم بسیار ناراحت بودم اظهار کرد:پس از انتشار عکس های متعدد من که همه حاصل فتوشاپ شهروندان بود، خانواده ام از این موضوع ابراز ناراحتی کرده و خود من نیز بسیار ناراحت بودم.

وی افزود:در روزهای ابتدایی انتشار عکس من با مرحوم پورحیدری، هجمه بسیار زیادی بر من وارد شد و شدت این هجمه ها به حدی زیاد بود که کار به انتشار عکس های من در شبکه های بیگانه از جمله BBC و VOA کشید. با این عکس ها بار دیگر جهانی شدم اما به هیچ وجه قصد این کار را نداشتم.

جدیدی با اشاره به صحبت های برخی از اعضای شورا با وی در رابطه با انتشار عکس های طنز وی گفت:یکی از اعضا زمانی که عکس های من به صورت متعدد در فضای مجازی منتشر می شد این موضوع را به من یادآور شد که اگر مردم با تو مزاح می کنند دلیل آن این است که برای آنها محبوب هستی و مردم با کسی که دوستش داشته باشند مزاح می کنند.

نائب رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران تصریح کرد:از اینکه توانستم برای لحظاتی دل شهروندان را شاد کنم خوشحال هستم و انتشار عکس هایم را حکمت الهی می دانم.

جدیدی با بیان اینکه تمام منتشر کنندگان عکس های طنز خود را حلال می کنم گفت:با انتشار عکس های متعدد، خداوند من را در مقام امتحان الهی قرار داد و پس از آن، تصمیم گرفتم از تمام منتشر کنندگان عکس های طنزم گذر کرده و آنها را حلال کنم.


نظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000